Dane Techniczne
Długość 6,78 m
Szerokość 2,60 m
Liczba załogi 6
Zanurzenie mini. 0,35
Zanurzenie max. 1,35 m
Wysokość w kabinie 1,78 m
Balast 300 kg
Miecz uchylny Tak
Masa 1400 kg
Powierzchnia żagli 23,1 m2
Projektant Jacek Daczkiewicz

Jacht przeznaczony do pływania turystycznego. Jego niewielkie wymiary oraz masa umożliwia łatwy transport lądowy. Jachty przez nas budowane są wyposażane we wszystkie niezbędne elementy takielunku takie jak masz, bom, żagle, lazy jack, sztywny sztag, kosze, relingi, bramka do kładzenia masztu, kotwice, osprzęt pokładowy.
Wnętrze jachtu jest wyposażone we wszystkie podstawowe instalacje takie jak, elektryczna, wodna, gazowa, audio.

Poniżej przedstawiamy nasze zrealizowane projekty w których oprócz standardowego wyposażenia zostały zrealizowane różne dodatkowe rozwiązania armatorów w elementach zabudowy jak i instalacji.


Antila 22 - Nagroda "Złoty Gwóźdź" targów Wiatr i Woda 2008

Pierwsza egzemplarz jachtu Antila 22, zbudowana w sklejce mahoniowej. Jacht został wystawiony na targach Wiatr i Woda w roku 2008 gdzie otrzymał nagrodę "Złotego Gwoździa".


Antila 22 - wersja armatorska

Jacht zbudowany na zamówienie armatora wykończony w sklejce szkutniczej mahoniowej. Charakteryzuje się tapicerką wykonaną z wysokiej jakości materiałów oraz bezbramkowymi szafkami zamykanych na zawiasach z możliwością ustawienia drzwiczek w każdej pozycji. Kokpit jachtu pokryty jest drewnem teakowym.


Antila 22 - wersja armatorska

Jacht zbudowany pod typowe zamówienie armatora. Zabudowa mahoniowa, 2 podwójne koje na dziobie i rufie oraz 2 rozkładane w mesie. Dodatkowo wyposażony w lodówkę. Zainstalowano diodowe podświetlenie półek oraz kambuza.