Dane Techniczne
Długość całkowita 8,13m
Szerokość całkowita 2,70m
Zanurzenie 1,38/0,35m
Balast 450 kg
Miecz 80 kg
Powierzchnia żagli 26,4m2
Ilość koi 6/8

Średnia wersja Antily. Jacht przeznaczony do pływania turystycznego. Jachty przez nas budowane są wyposażane we wszystkie niezbędne elementy takielunku takie jak masz, bom, żagle, lazy jack, sztywny sztag, kosze, relingi, bramka do kładzenia masztu, kotwice, osprzęt pokładowy.
Wnętrze jachtu jest wyposażone we wszystkie podstawowe instalacje takie jak, elektryczna, wodna, gazowa, audio.Poniżej przedstawiamy nasze zrealizowane projekty w których oprócz standardowego wyposażenia zostały zrealizowane różne dodatkowe rozwiązania armatorów w elementach zabudowy jak i instalacji.

________________________________________________________________________________________________________________________________________


Antila 24 - wersja armatorska
Zabudowa jachtu w mahoniu. Na życzenie armatora została wyeliminowana wkładka denna i całość została zabudowana w sklejce i drewnie. Jacht pływa po Zalewie Włocławskim.


Antila 24 - zabudowa armatorska
Jacht zbudowany typowo na życzenie klienta w drewnie mahoniowym z całkowicie zamykaną koja dziobową na zasadzi drzwi przesuwanych. Zainstalowano ogrzewanie Truma E-2400 oraz panel słoneczny. Pokład w całości pokryty drewnem teak.


Antila 24 - zabudowa armatorska
Jachty zbudowane dla holenderskiego armatora. Zabudowa w drewnie dębowym w charakterystycznymi giętymi szafkami j jaskółkami. Każdy jacht wyposażony w lodówkę.

« 1 of 2 »


Antila 24 - wersja czarterowa
Zabudowa jachtu wykonana dla potrzeb czarteru w drewnie dębowy. Osoby korzystające z czarteru będą mogły w takim jachcie spędzić wygodnie czas jak i również pożeglować szybko i bezpiecznie.

« 1 of 2 »


Antila 24 - wersja armatorska
Zabudowa jachtu w rewnie olchowym. Elementy wykończeniowe wykonane z litego drewna. Podłoga klejona z drewna.