Dane Techniczne
Długość całkowita 8,75m
Szerokość całkowita 2,88m
Zanurzenie 1,64/0,38m
Balast 600 kg
Miecz 145 kg
Powierzchnia żagli 29,4m2
Ilość koi 6/8

Największa wersja z rodziny jachtów antila. Jacht przeznaczony do pływania turystycznego. Jachty przez nas budowane są wyposażane we wszystkie niezbędne elementy takielunku takie jak masz, bom, żagle, lazy jack, sztywny sztag, kosze, relingi, bramka do kładzenia masztu, kotwice, osprzęt pokładowy.
Wnętrze jachtu jest wyposażone we wszystkie podstawowe instalacje takie jak, elektryczna, wodna, gazowa, audio.Poniżej przedstawiamy nasze zrealizowane projekty w których oprócz standardowego wyposażenia zostały zrealizowane różne dodatkowe rozwiązania armatorów w elementach zabudowy jak i instalacji.


Antila 26 - wersja armatorska
Pierwsza Antila 26 zbudowana prze naszą firmę na życzenie armatora. Zabudowa w drewnie dębowym bez dolnej wkładki z laminatowej. Jacht ten został przetestowany przez nas jak i armatora w różnych warunkach pogodowych. Test wypadł w samych superlatywach dla jachtu ku uciesze i zadowoleniu armatora.   


Antila 26 - zabudowa armatorska
Jacht w zabudowe armatorskiej z granatowym kadłubem. Wykończenie w sklejce machoniowej szkutniczej co zapewnia małą wagę zabudowy wnetrza.


Antila 26 - wersja armatorska morska
Jacht zbudowany pod zmówienie klienta, wykonany w drewnie mahoniowym z zamkniętą dziobową koją dla dwóch osób, stołem nawigacyjnym na mapy. Pokład pokryty został drewnem teakowym. Przystosowany do żeglugi morskiej wyposażony w przyrządy formy Raymarine taki jak elektroniczny kompas, log, echosonda, UKF, samoster. Zamontowano również lodówkę, kuchenkę na kardanie oraz instalację ciepłej wody z bojlerem na 120 l.


Antila 26 - zabudowa armatorska
Jacht w zabudowie armatorskiej w drewnie mahoniowym. Pokład w całości pokryty drewnem teakowym. W jachcie zostało zamontowane ogrzewanie oraz toaleta morska ze zbiornikiem na fekalia oraz zbiornik na paliwo.


Antila 26 - wersja armatorska
Jacht zbudowany pod zmówienie klienta, wykonany w drewnie dębowym z charakterystycznymi gientymi szafkami w kambuzie oraz półek w mesie.


Antila 26 - zabudowa armatorska
Wersja na zmówienie armatora z ciekawie wykonanymi jaskółkami.